Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Siatkówka plażowa - IM

Siatkówka plażowa - IM

13 maja 2024
Dziewczęta:
SP 2 Pieńsk – SP Osiek 2:0
SP 2 Pieńsk – SP Jerzmanki 2:0
SP Jerzmanki – SP Osiek 0:2
 
Klasyfikacja końcowa
2. SP 2 Pieńsk
5. SP Osiek
5. SP Jerzmanki
Awans do następnego szczebla rozgrywek: SP 2 Pieńsk
 
Chłopcy:
SP 2 Pieńsk – SP Jerzmanki 2:1
SP 2 Pieńsk – SP Osiek 2:0
SP Jerzmanki – SP Osiek 2:0
 
Klasyfikacja końcowa
2. SP 2 Pieńsk
3. SP Jerzmanki
5. SP Osiek
Awans do następnego szczebla rozgrywek: SP 2 Pieńsk
Przejdź do - Igrzyska Dzieci - czwórbój 2024

Igrzyska Dzieci - czwórbój 2024

8 maja 2024

Indywidualnie:

Chłopcy:
 1. Kozłowski Filip SP 4 Bogatynia 266 pkt.
 2. Marzec Alan SP 3 Zgorzelec 230 pkt.
 3. Węsłowicz Aleksander SP 1 Bogatynia 219 pkt.

Dziewczęta

1. Swacha Kornelia SP 2 Zgorzelec 324 pkt.
2. Moczkodan Maja SP Osiek Łużycki 259 pkt

3.Tarasiewicz Ines SP 3 Zgorzelec 249 pkt.

Drużynowo:

Chłopcy:
1. SP 3 Zgorzelec         960 pkt.

2. SP 5 Zgorzelec         836 pkt.
3. SP 4 Bogatynia         795 pkt.
4. SP 2 Zgorzelec         795 pkt.           
5. SP 1 Bogatynia         789 pkt.
6. SP Osiek Łużycki     723 pkt.
7. SP Jerzmanki            693 pkt.
8. SP 2 Pieńsk               673 pkt.

9. SP 1 Pieńsk               643 pkt.

10. SP Zawidów            635 pkt.

11. SP Tęcza Zgorzelec 623 pkt.

Dziewczęta:
1. SP 2 Zgorzelec        1167 pkt.

2. SP 5 Zgorzelec        1081 pkt.
3. SP 3 Zgorzelec          919 pkt.
4. SP 3 Jerzmanki          848 pkt.
5. SP Osiek Łużycki      751 pkt.
6. SP 1 Bogatynia          745 pkt.
7. SP Tęcza Zgorzelec   577 pkt.

8. SP 4 Bogatynia          577 pkt.

8. SP 1 Pieńsk                567 pkt.

9. SP Zawidów               546 pkt.

 

Wyniki do pobrania po wejściu w newsa.

Przejdź do - Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej chłopców - IDZ

Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej chłopców - IDZ

19 marca 2024

Gr. A

SP 3 Zgorzelec – SP Sulików 0:7

SP Sulików – SP 2 Zgorzelec 9:5

SP 2 Zgorzelec - SP 3 Zgorzelec 5:0

 

Gr. B

SP Węgliniec – SP Jerzmanki 10:3

SP Jerzmanki – SP Zawidów 4:5

SP Zawidów - SP Węgliniec 2:11

Półfinały

SP Sulików – SP Zawidów 11:2

SP Węgliniec – SP 2 Zgorzelec 10:5

O miejsce III

SP 2 Zgorzelec – SP Zawidów 2:0

O miejsce I

SP Węgliniec – SP Sulików 7:4

 

Klasyfikacja końcowa

1. SP Węgliniec

2. SP Sulików

3. SP 2 Zgorzelec

4. SP Zawidów

5. SP 3 Zgorzelec

6. SP Jerzmanki

Awans do następnego szczebla rozgrywek: SP Węgliniec

 

Przejdź do - Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt - IDZ

Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt - IDZ

18 marca 2024

SP 2 Zgorzelec- SP Sulików 5:2

SP Sulików – SP Zawidów 6:1

SP Sulików – SP Osiek 2:1

SP Zawidów – SP Osiek 1:1

SP Zawidów – SP 2 Zgorzelec 1:8

SP 2 Zgorzelec – SP Osiek 5:3

Klasyfikacja końcowa

1. SP 2 Zgorzelec

2. SP Sulików

3. SP Osiek

4. SP Zawidów

Awans do następnego szczebla rozgrywek: SP 2 Zgorzelec

Przejdź do - Mistrzostwa strefy w koszykówce - IDZ

Mistrzostwa strefy w koszykówce - IDZ

14 marca 2024

SP 5 Zgorzelec - SP 2 Kamienna Góra 31:4

SP 11 J. Góra - SP 1 Bolesławiec 33:17

O 3 miejsce

SP 2 Kamienna góra – SP 1 Bolesławiec 23:18

O 1 miejsce

SP 5 Zgorzelec – SP 11 Jelenia góra 35:10

Klasyfikacja

1. SP 5 Zgorzelec

2. SP 11 Jelenia Góra

3. SP 2 Kamienna Góra

4. SP 1 Bolesławiec

Awans do następnego szczebla rozgrywek: SP 5 Zgorzelec

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2021-06-18
Data publikacji:2021-06-18
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Grzegorz Juraszek
Liczba odwiedzin:10466