Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Mistrzostwa Powiatu w koszykówce chłopców - IDZ

Mistrzostwa Powiatu w koszykówce chłopców - IDZ

21 lutego 2024

SP 3 Zgorzelec - Cogito Zgorzelec 16:2

SP 5 Zgorzelec - Cogito Zgorzelec 50:3

SP 2 Zgorzelec - SP 5 Zgorzelec 12:22

SP 5 Zgorzelec - SP 3 Zgorzelec 32:6

SP Węgliniec - SP Cogito 40:6

SP 2 Zgorzelec - Cogito Zgorzelec 9:2

SP 2 Zgorzelec - SP 3 Zgorzelec 9:10

SP Węgliniec- SP 5 Zgorzelec 3:18

SP Węgliniec- SP 2 Zgorzelec 18:8

SP Węgliniec - SP 3 Zgorzelec 18:8

Klasyfikacja końcowa

1.SP 5 Zgorzelec

2.SP Węgliniec

3.SP 3 Zgorzelec

4.SP 2 Zgorzelec

5.Cogito Zgorzelec

Awans do następnego szczebla rozgrywek:SP 5 Zgorzelec

Przejdź do - Mistrzostwa Powiatu w koszykówce dziewcząt - IDZ

Mistrzostwa Powiatu w koszykówce dziewcząt - IDZ

20 lutego 2024
SP 2 Zgorzelec - Cogito Zgorzelec 55:9
SP 5 Zgorzelec - Cogito Zgorzelec 80:0
SP 2 Zgorzelec - SP 5 Zgorzelec 29:41
 
Klasyfikacja końcowa
1. SP 5 Zgorzelec
2. SP 2 Zgorzelec
3. Cogito Zgorzelec 
 
Awans do następnego szczebla rozgrywek: SP 5 Zgorzelec
Przejdź do - Półfinał strefy w koszykówce chłopców - Licealiada

Półfinał strefy w koszykówce chłopców - Licealiada

19 lutego 2024
ZSZiL Zgorzelec - ZS Lubomierz 85:4
ZSZiL Zgorzelec - ZSP AM Lubań 49:11
ZSZiL Zgorzelec - ZSE Bolesławiec 49:11
ZS Lubomierz - ZSE Bolesławiec 19:30
ZS Lubomierz - ZSP AM Lubań 9:27
ZSP AM Lubań - ZSE Bolesławiec 19:31
 
Klasyfikacja
2.ZSE Bolesławiec
3.ZSP Lubań
4.ZS Lubomierz
Awans do następnego szczebla rozgrywek: ZSZiL Zgorzelec, ZSE Bolesławiec
Przejdź do - Półfinał strefy w koszykówce dziewcząt - Licealiada

Półfinał strefy w koszykówce dziewcząt - Licealiada

12 lutego 2024

DZS Biedrzychowice - LO 1 Bolesławiec 2:11

DZS Biedrzychowice - LO Zgorzelec 4:30

LO 1 Bolesławiec - LO Zgorzelec 12:23

 Klasyfikacja:

1. LO Zgorzelec

2. LO 1 Bolesławiec

3. DZS Biedrzychowice

Awans do następnego szczebla rozgrywek: LO 1 Bolesławiec, LO Zgorzelec

Przejdź do - Mistrzostwa Powiatu w "4" siatkarskich

Mistrzostwa Powiatu w "4" siatkarskich

7 lutego 2024

Dziewczęta

Gr. A

SP 2 Pieńsk- SP Zawidów 2:0

SP 2 Pieńsk- SP Sulików 2:0

SP Zawidów- SP Sulików 0:2

Gr. B

SP 1 Pieńsk- SP Węgliniec 0:2

SP Węgliniec- SP 2 Zgorzelec 2:0

SP 1 Pieńsk- SP 2 Zgorzelec 2:1

Półfinały

SP 1 Pieńsk- SP 2 Pieńsk 0:2

SP Węgliniec- SP Sulików 1:2

O III miejsce

SP 1 Pieńsk- SP Węgliniec 0:2

O I miejsce

SP 2 Pieńsk- SP Sulików 2:1

Klasyfikacja końcowa

1 SP 2 Pieńsk

2 SP Sulików

3 SP Węgliniec

4 SP 1 Pieńsk

5 SP Zawidów

5 SP 2 Zgorzelec

Awans do następnego szczebla rozgrywek: SP 2 Pieńsk

Chłopcy

Gr. A

SP 2 Zgorzelec- SP Węgliniec 0:2

SP Zawidów- Cogito Zgorzelec 1:2

SP Węgliniec - SP Zawidów 2:0

SP Węgliniec- Cogito Zgorzelec 2:0

SP 2 Zgorzelec- SP Zawidów 2:1

SP 2 Zgorzelec- Cogito Zgorzelec 2:1

Gr. B

SP 2 Pieńsk- Szkoła Podstawowa nr 1 w Pieńsku 1:2

SP Sulików- SP 2 Pieńsk 2:1

SP Sulików- SP 1 Pieńsk 2:0

Półfinały

SP 1 Pieńsk- SP Węgliniec 0:2

SP 2 Zgorzelec- SP Sulików 1:2

O III miejsce

SP 1 Pieńsk- SP 2 Zgorzelec 2:0

O I miejsce

SP Węgliniec- SP Sulików 2:0

Klasyfikacja końcowa

1 SP Węgliniec

2 SP Sulików

3 SP 1 Pieńsk

4 SP 2 Zgorzelec

5 Szkoła Podstawowa nr 2 w Pieńsku

6 Szkoła Podstawowa i Liceum Ogólnokształcące Cogito w Zgorzelcu

7 SP Zawidów

Awans do następnego szczebla rozgrywek: SP Węgliniec

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2021-06-18
Data publikacji:2021-06-18
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Grzegorz Juraszek
Liczba odwiedzin:9111