Klasy i wychowawcy

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

 

KLASY PIERWSZE

W roku szkolnym 2022 / 2023

plik z klasami w formacie (docx) można pobrać klikając ---> TUTAJ

 Technikum

oddział

imię i nazwisko wychowawcy

I E

technikum ekonomiczne

p. Elżbieta Fudala

I L

technikum logistyczne

p. Justyna Sokołowska

I R

technikum reklamy

p. Magdalena Kempfert

I B

technikum budowlane

p. Dariusz Krawiec

I G

technikum gastronomiczne

p. Barbara Karnikowska - Bożek

I AH

technikum architektury krajobrazu /  technikum hotelarskie

p. Iga Tkaczyk

 Branżowa szkoła I stopnia

 

oddział

imię i nazwisko wychowawcy

I s

mechanik pojazdów samochodowych

p. Ewa Bukowska

I bu

monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

p. Marzena Bodo

I f

fryzjer

p. Halina Szponowska

I e

elektryk

p. Sylwia Kropa

I k

kucharz

p. Wojciech Szymków

I aw

oddział wielozawodowy

p. Jolanta Skwarczewska

I bw

oddział wielozawodowy

p. Joanna Sadowska

POZOSTAŁE KLASY TECHNIKUM

oddział

imię i nazwisko wychowawcy

2 LE

technikum logistyczne / ekonomiczne

p. Małgorzata Siemaszko

2 AR

technikum architektury krajobrazu

/ reklamy

p. Małgorzata Ptaszyńska

2 BS

technikum budowlane / samochodowe

p. Bartłomiej Ćwiok

2 GH

technikum gastronomiczne / hotelarskie

p. Paweł Niedziela

3 RS

technikum reklamy / samochodowe

p. Anita Fink - Wojtków

3 H

technikum hotelarskie

p. Agnieszka Dudzińska

3 LE

technikum logistyczne / ekonomiczne

P. Aleksandra Rodziewicz

3 AG

technikum architektury krajobrazu / gastronomiczne

p. Katarzyna Tymochowicz - Janek

4 BE

technikum budowlane / ekonomiczne

p. Joanna Mielnik

4 TBE

technikum budowlane / ekonomiczne

p. Elżbieta Kopij

4 RH

technikum reklamy / hotelarskie

p. Monika Tymińska

4 LG

technikum logistyczne / gastronomiczne

p. Jacek Zawadzki

4 TR

technikum reklamy

p. Dorota Zygart

4 TL

technikum logistyczne

p. Sylwia Kołodziejczyk

4 SGH

technikum samochodowe / gastronomiczne / hotelarskie

p. Adrianna Kokot

 POZOSTAŁE KLASY BRANŻOWE

oddział

imię i nazwisko wychowawcy

2 sf

mechanik pojazdów samochodowych / fryzjer

p. Adrian Cieślik

2 bk

monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie / kucharz

p. Róża Owsianik

2 aw

oddział wielozawodowy

p. Marcin Zaręba

2 cw

oddział wielozawodowy

p. Katarzyna Kowalska

3 bkw

monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie / kucharz / oddział wielozawodowy

p. Dariusz Bem

3 efs

elektryk / fryzjer / mechanik pojazdów samochodowych

p. Violetta Sycz

3 aw

oddział wielozawodowy

p. Agnieszka Olczyk

3 cw

oddział wielozawodowy

p. Regina  Semenowicz

 

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-02-11
Data publikacji:2016-02-11
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Grzegorz Juraszek
Liczba odwiedzin:21635

Rozwiń Historia zmian

Data i godzina zmianyOsoba zmieniającaOpis zmianyPoprzednia wersja
2017-11-07 13:46:45Grzegorz Juraszekaktualizacja :)Klasy i wychowawcy
2016-09-07 08:08:14Aktualizacja spisu wychowawcówKlasy i wychowawcy