Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Igrzyska Dzieci- trójbój lekkoatletyczny

Igrzyska Dzieci- trójbój lekkoatletyczny

6 czerwca 2022
Obszerna relacja zdjęciowa na stronie FACEBOOK`a
 
Klasyfikacja drużynowa:
 
Klasy:
 
I
  1. SP 3 Zgorzelec 
  2. SP Pieńsk 
 
II
  1. SP 3 Zgorzelec 
 
III
  1. SP 3 Zgorzelec 
  2. SP Osiek 
  3. SP Pieńsk 
  4. SP Zawidów
 
IV
  1. SP 2 Zgorzelec 
  2. SP 3 Zgorzelec 
  3. SP 5 Zgorzelec 
  4. SP 1 Pieńsk
  5. SP Zawidów
  6. SP 2 Pieńsk
Przejdź do - Igrzyska Młodzieży LA Dziewcząt I Chłopców

Igrzyska Młodzieży LA Dziewcząt I Chłopców

3 czerwca 2022

Obszerna relacja zdjęciowa na stronie FACEBOOK`a

 

Dziewczęta

Wzwyż

  1. Listwa Paulina SP 5 Zgorzelec 130
  2. Pawlak Maria SP 3 Zgorzelec 125
  3. Stankiewicz Weronika SP 2 Zgorzelec 115

 

Wszystkie wyniki w `czytaj więcej...`

 

Czytaj więcej o: Igrzyska Młodzieży LA Dziewcząt I Chłopców
Przejdź do - Igrzyska Dzieci LA Dziewcząt i Chłopców
Przejdź do - Siatkówka plażowa- Igrzyska Młodzieży dziewcząt i chłopców

Siatkówka plażowa- Igrzyska Młodzieży dziewcząt i chłopców

30 maja 2022
Siatkówka plażowa- Igrzyska Młodzieży
 
Dziewczęta
 
Wyniki:
SP 3 Zgorzelec- SP 3 Bogatynia 1:2
SP 3 Bogatynia- SP Węgliniec 2:0
SP Węgliniec- SP 3 Zgorzelec 0:2
 
Klasyfikacja końcowa:
 
1 SP 3 Bogatynia
2 SP 3 Zgorzelec
3 SP Węgliniec
 
Awans do następnej rundy: SP 3 Bogatynia
 
Chłopcy
 
Wyniki:
SP Jerzmanki- SP 3 Bogatynia 2:0
SP 3 Bogatynia- SP Węgliniec 1:2
SP Jerzmanki- SP Węgliniec 2:1
 
Klasyfikacja końcowa:
 
1 SP Jerzmanki
2 SP Węgliniec
3 SP 3 Bogatynia
 
Awans do następnej rundy: SP Jerzmanki
Przejdź do - Siatkówka plażowa- Licealiada Dziewcząt i Chłopców

Siatkówka plażowa- Licealiada Dziewcząt i Chłopców

24 maja 2022
Dziewczęta
 
 ZSP Zgorzelec- ZSZ i L Zgorzelec 2:1
 ZSP Zgorzelec- LO Zgorzelec 2:0
 ZSP Zgorzelec- LO Bogatynia 0:2
 ZSZ i L Zgorzelec- LO Zgorzelec 2:0
 ZSZ i L Zgorzelec- LO Bogatynia 0:2
 LO Zgorzelc- LO Bogatynia 0:2
 
Klasyfikacja koncowa:
1 LO Bogatynia 
2 ZSP Zgorzelec 
3 ZSZ i L Zgorzelec 
4 LO Zgorzelc
 
Awans do następnego etapu LO Bogatynia 
 
Chłopcy
 
 ZSP Zgorzelec- ZSZ i L Zgorzelec 2:0
 ZSP Zgorzelec- LO Zgorzelec 2:1
 ZSP Zgorzelec- ZSZ Bogatynia 1:2
 ZSZ i L Zgorzelec- LO Zgorzelec 2:0
 ZSZ i L Zgorzelec- ZSZ Bogatynia 0:2
 LO Zgorzelc- ZSZ Bogatynia 0:2
 
Klasyfikacja koncowa:
1 ZSZ Bogatynia 
2 ZSP Zgorzelec 
3 ZSZ i L Zgorzelec 
4 LO Zgorzelc
 
Awans do następnego etapu ZSZ Bogatynia 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2021-06-18
Data publikacji:2021-06-18
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Grzegorz Juraszek
Liczba odwiedzin:2499