Klasy i wychowawcy

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

 

 

KLASY PIERWSZE

W roku szkolnym 2023 / 2024

 

Technikum

oddział

imię i nazwisko wychowawcy

I SE

technikum pojazdów samochodowych

technikum ekonomiczne

p. Elżbieta Kopij

I L

technikum logistyczne

p. Sylwia Kołodziejczyk

I R

technikum reklamy

p. Aleksandra Szpunar

I H

technikum hotelarskie

p. Magdalena Ostafijczuk

I G

technikum gastronomiczne

p. Adrianna Kokot

I A

technikum architektury krajobrazu

p. Lucyna Mikietyn

 

Branżowa szkoła I stopnia

 

oddział

imię i nazwisko wychowawcy

I s

mechanik pojazdów samochodowych

p. Dorota Zygart

I bu

monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

p. Dorota Kołodzińska

I fw

fryzjer / oddział wielozawodowy

p. Adrianna Miara

I el

elektryk

p. Alicja Łyp

I kw

kucharz / oddział wielozawodowy

p. Barbara Kaczałko

I sw

sprzedawca / oddział wielozawodowy

p. Magdalena Jarczewska

I aw

oddział wielozawodowy

p. Anna Bieniek

 

POZOSTAŁE KLASY TECHNIKUM 

oddział

imię i nazwisko wychowawcy

II E

technikum ekonomiczne

p. Elżbieta Fudala

II L

technikum logistyczne

p. Justyna Sokołowska

II R

technikum reklamy

p. Magdalena Kempfert

II B

technikum budowlane

p. Dariusz Krawiec

II G

technikum gastronomiczne

p. Barbara Karnikowska - Bożek

II AH

technikum architektury krajobrazu /  technikum hotelarskie

p. Iga Tkaczyk

3 LE

technikum logistyczne / ekonomiczne

p. Małgorzata Siemaszko

3 AR

technikum architektury krajobrazu

/ reklamy

p. Małgorzata Ptaszyńska

3 BS

technikum budowlane / samochodowe

p. Bartłomiej Ćwiok

3 GH

technikum gastronomiczne / hotelarskie

p. Paweł Niedziela

4 RS

technikum reklamy / samochodowe

p. Anita Fink - Wojtków

4 H

technikum hotelarskie

p. Agnieszka Dudzińska

4 LE

technikum logistyczne / ekonomiczne

P. Aleksandra Rodziewicz

4 AG

technikum architektury krajobrazu / gastronomiczne

p. Katarzyna Tymochowicz - Janek

5 BE

technikum budowlane / ekonomiczne

p. Joanna Mielnik

5 RH

technikum reklamy / hotelarskie

p. Monika Tymińska

5 LG

technikum logistyczne / gastronomiczne

p. Barbara Szołomicka

 

POZOSTAŁE KLASY BRANŻOWE

 

oddział

imię i nazwisko wychowawcy

II s

mechanik pojazdów samochodowych

p. Ewa Bukowska

II bu

monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

p. Marzena Bodo

II f

fryzjer

p. Halina Szponowska

II e

elektryk

p. Sylwia Kropa

II k

kucharz

p. Wojciech Szymków

II aw

oddział wielozawodowy

p. Jolanta Skwarczewska

II bw

oddział wielozawodowy

p. Joanna Sadowska

3 sf

mechanik pojazdów samochodowych / fryzjer

p. Adrian Cieślik

3 bk

monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie / kucharz

p. Róża Owsiannik

3 aw

oddział wielozawodowy

p. Marcin Zaręba

3 cw

oddział wielozawodowy

p. Katarzyna Kowalska

 

 

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-02-11
Data publikacji:2016-02-11
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Grzegorz Juraszek
Liczba odwiedzin:29414

Rozwiń Historia zmian

Data i godzina zmianyOsoba zmieniającaOpis zmianyPoprzednia wersja
2017-11-07 13:46:45Grzegorz Juraszekaktualizacja :)Klasy i wychowawcy
2016-09-07 08:08:14Aktualizacja spisu wychowawcówKlasy i wychowawcy