Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zgorzelcu

Aktualności

Artykuły

Przejdź do - Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej chłopców - IDZ

Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej chłopców - IDZ

19 marca 2024

Gr. A

SP 3 Zgorzelec – SP Sulików 0:7

SP Sulików – SP 2 Zgorzelec 9:5

SP 2 Zgorzelec - SP 3 Zgorzelec 5:0

 

Gr. B

SP Węgliniec – SP Jerzmanki 10:3

SP Jerzmanki – SP Zawidów 4:5

SP Zawidów - SP Węgliniec 2:11

Półfinały

SP Sulików – SP Zawidów 11:2

SP Węgliniec – SP 2 Zgorzelec 10:5

O miejsce III

SP 2 Zgorzelec – SP Zawidów 2:0

O miejsce I

SP Węgliniec – SP Sulików 7:4

 

Klasyfikacja końcowa

1. SP Węgliniec

2. SP Sulików

3. SP 2 Zgorzelec

4. SP Zawidów

5. SP 3 Zgorzelec

6. SP Jerzmanki

Awans do następnego szczebla rozgrywek: SP Węgliniec

 

Przejdź do - Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt - IDZ

Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt - IDZ

18 marca 2024

SP 2 Zgorzelec- SP Sulików 5:2

SP Sulików – SP Zawidów 6:1

SP Sulików – SP Osiek 2:1

SP Zawidów – SP Osiek 1:1

SP Zawidów – SP 2 Zgorzelec 1:8

SP 2 Zgorzelec – SP Osiek 5:3

Klasyfikacja końcowa

1. SP 2 Zgorzelec

2. SP Sulików

3. SP Osiek

4. SP Zawidów

Awans do następnego szczebla rozgrywek: SP 2 Zgorzelec

Przejdź do - Mistrzostwa strefy w koszykówce - IDZ

Mistrzostwa strefy w koszykówce - IDZ

14 marca 2024

SP 5 Zgorzelec - SP 2 Kamienna Góra 31:4

SP 11 J. Góra - SP 1 Bolesławiec 33:17

O 3 miejsce

SP 2 Kamienna góra – SP 1 Bolesławiec 23:18

O 1 miejsce

SP 5 Zgorzelec – SP 11 Jelenia góra 35:10

Klasyfikacja

1. SP 5 Zgorzelec

2. SP 11 Jelenia Góra

3. SP 2 Kamienna Góra

4. SP 1 Bolesławiec

Awans do następnego szczebla rozgrywek: SP 5 Zgorzelec

 

Przejdź do - Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców- IM

Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców- IM

7 marca 2024

Dziewczęta:

SP 2 Zawidów – SP Osiek 0:9

Awans do następnego szczebla rozgrywek: SP Osiek

Chłopcy

Gr. A

SP 2 Zgorzelec - Cogito Zgorzelec 1:10

SP 2 Zgorzelec – SP Zawidów 5:4

Cogito Zgorzelec – SP Zawidów 11:2

Gr. B

SP 5 Zgorzelec – Tęcza Zgorzelec 10:6

Sp 5 Zgorzelec – SP Osiek 14:1

Tęcza Zgorzelec SP Osiek 13:5

Półfinały

Cogito Zgorzelec – Tęcza Zgorzelec 11:4

SP 5 Zgorzelec – SP 2 Zgorzelec 8:7

o 3 miejsce

Sp 2 Zgorzelec – Tęcza Zgorzelec 7:0

o miejsce 1

SP 5 Zgorzelec – Cogito Zgorzelec 4:10

Klasyfikacja końcowa

1. Cogito Zgorzelec

2. SP 5 Zgorzelec

3. SP 2 Zgorzelec

4. Tęcza Zgorzelec

5. SP Osiek

5. SP Zawidów

Awans do następnego szczebla rozgrywek:SP Cogito Zgorzelec

Przejdź do - Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej - Licealiada

Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej - Licealiada

4 marca 2024

Dziewczęta

LO Zgorzelec- ZSZiL Zgorzelec 4:7

Awans do następnego szczebla rozgrywek: ZSZiL Zgorzelec

Chłopcy

ZSP Zgorzelec- ZSZiL Zgorzelec 9:12

ZSP Zgorzelec- LO Zgorzelec 10:7

ZSZiL Zgorzelec- LO Zgorzelec 14:9

 

Klasyfikacja końcowa

1. Górnik Zgorzelec

2. ZSP Zgorzelec

3. LO Zgorzelec

Awans do następnego szczebla rozgrywek: ZSZiL Zgorzelec

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2021-06-18
Data publikacji:2021-06-18
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Grzegorz Juraszek
Liczba odwiedzin:9905