Aktualności
Artykuły
Mistrzostwa Powiatu w siatkarskich `2` i `3` - IDZ
Siatkarskie `2`
Dziewczęta
Wyniki:
SP Sulików- SP 3 Bogatynia 0:2
SP Sulików- SP Węgliniec 2:0
SP Sulików- SP 3 Zgorzelec 0:2
SP Sulików- SP 4 Bogatynia 0:2
SP 3 Bogatynia- SP Węgliniec 2:0
SP 3 Bogatynia- Sp 3 Zgorzelec 2:0
SP 3 Bogatynia- SP 4 Bogatynia 1:2
SP Węgliniec- SP 3 Zgorzelec 2:0
SP Węgliniec- SP 4 Bogatynia 0:2
SP 3 Zgorzelec- SP 4 Bogatynia 0:2
Klasyfikacja
1. SP 4 Bogatynia
2. SP 3 Bogatynia
3. SP Węgliniec
4. SP Sulików
5. SP 3 Zgorzelec
Awans do następnego szczebla rozgrywek: SP 4 Bogatynia
Chłopcy
Wyniki:
SP Sulików- SP 2 Pieńsk 2:1
SP Sulików- SP Węgliniec 2:1
SP Sulików- SP 3 Zgorzelec 2:1
SP Sulików- SP 4 Bogatynia 2:1
SP 2 Pieńsk- SP Węgliniec 0:2
SP 2 Pieńsk- Sp 3 Zgorzelec 2:0
SP 2 Pieńsk- SP 4 Bogatynia 2:0
SP Węgliniec- SP 3 Zgorzelec 1:2
SP Węgliniec- SP 4 Bogatynia 2:1
SP 3 Zgorzelec- SP 4 Bogatynia 2:1
Klasyfikacja
1. SP Sulików
2. SP Węgliniec
3. SP 2 Pieńsk
4. SP 3 Zgorzelec
5. SP SP 4 Bogatynia
Awans do następnego szczebla rozgrywek: SP Sulików
Siatkarskie `3`
Dziewczęta
Wyniki
SP Sulików- SP 1 Pieńsk 2:0
SP Sulików SP 2 Pieńsk 2:0
Sp 2 Pieńsk- SP 1 Pieńsk 2:0
Klasyfikacja
1. Sp Sulików
2. SP 2 Pieńsk
3. SP 1 Pieńsk
Awans do następnego szczebla rozgrywek: SP Sulików
Chłopcy
Wyniki
SP Sulików- SP Jerzmanki 2:1
Awans do następnego szczebla rozgrywek: SP Sulików
Mistrzostwa strefy w koszykówce dziewcząt - Licealiada
LO Zgorzelec- I LO Bolesławiec 37:20
I LO Bolesławiec- II LO Jelenia Góra 16:40
LO Zgorzelec- II LO Jelenia Góra 21:42
Klasyfikacja
1.II LO Jelenia Góra
2.LO Zgorzelec
3.I LO Bolesławiec
Awans do następnego szczebla rozgrywek: II LO Jelenia Góra
Finał Strefy w koszykówce chłopców- Licealiada
ZSZiL Zgorzelec- DZS Karpacz 55:31
II LO Jelenia Góra- ZSE Bolesławiec 47:23
O 3 miejsce
DZS Karpacz- ZSE Bolesławiec 42:32
O 1 miejsce
ZSZil Zgorzelec - II LO Jelenia Góra 48:44
Klasyfikacja
1.ZSZil Zgorzelec
2.II LO Jelenia Góra
3.DZS Karpacz
4.ZSE Bolesławiec
Awans do następnego szczebla rozgrywek: ZSZiL Górnik Zgorzelec
Mistrzostwa Powiatu w koszykówce chłopców - IDZ
SP 3 Zgorzelec - Cogito Zgorzelec 16:2
SP 5 Zgorzelec - Cogito Zgorzelec 50:3
SP 2 Zgorzelec - SP 5 Zgorzelec 12:22
SP 5 Zgorzelec - SP 3 Zgorzelec 32:6
SP Węgliniec - SP Cogito 40:6
SP 2 Zgorzelec - Cogito Zgorzelec 9:2
SP 2 Zgorzelec - SP 3 Zgorzelec 9:10
SP Węgliniec- SP 5 Zgorzelec 3:18
SP Węgliniec- SP 2 Zgorzelec 18:8
SP Węgliniec - SP 3 Zgorzelec 18:8
Klasyfikacja końcowa
1.SP 5 Zgorzelec
2.SP Węgliniec
3.SP 3 Zgorzelec
4.SP 2 Zgorzelec
5.Cogito Zgorzelec
Awans do następnego szczebla rozgrywek:SP 5 Zgorzelec
Mistrzostwa Powiatu w koszykówce dziewcząt - IDZ
Rozwiń Metryka
Podmiot udostępniający informację: | |
---|---|
Data utworzenia: | 2021-06-18 |
Data publikacji: | 2021-06-18 |
Osoba sporządzająca dokument: | |
Osoba wprowadzająca dokument: | Grzegorz Juraszek |
Liczba odwiedzin: | 9551 |